Як схуднути на 10 кг? Вправи та дієти

фізичні навантаження для схуднення за місяць на 10 кг

Проблема схуднення є найбільш актуальною останнім часом як серед молодих дівчат, так і серед жінок у віці. Але найчастіше турбуються про свій зовнішній вигляд та відсутність зайвих кілограмів саме дівчата, тому вони щодня шукають способи, як схуднути на 10 кг із вправами та дієтами. Чому саме 10 кг? Ця вага є зразковою, тому що для кожного кількість кілограмів зайвої ваги, якої необхідно позбутися, є суто індивідуальною. Але все ж таки найбільш популярним пошуковим запитом в інтернеті залишається «Як схуднути на 10 кг? Вправи і дієти», тому ми поговоримо саме про це.

Насправді способів схуднення досить багато. Сюди можна віднести не тільки дієти та вправи, але також правильне харчування в цілому та різні косметичні процедури (обгортання, масажі, ванни), не кажучи про чай та трав'яні збори для схуднення. Але всім відомо, що саме комплексний підхід до вирішення проблеми того, як схуднути на 10 кг із вправами на місяць, дасть найбільш виражений ефект.

Спеціальні системи тренувань для схуднення, розроблені фахівцями з фітнесу, дозволяють ефективно схуднути на 10 кг з вправами за 2 тижні або раніше, тільки якщо суворо дотримуватися певного режиму харчування та рівня фізичних навантажень. За допомогою них вам вдасться не тільки привести свою вагу в норму, а й підкачати майже всі м'язові групи.

Для всіх, хто хоче схуднути на 10 кг із вправами за 2 тижні або максимум за місяць, наведемо спеціальний комплекс ефективних тренувань вдома.

Як максимум за місяць із вправами схуднути на 10 кг?

Як ми вже з'ясували, тільки комплексний підхід до схуднення може дати очікувані результати. Тому при виконанні вправ для схуднення не забувайте правильно харчуватися та пити до 2-3 літрів води. Регулярні фізичні навантаження мають бути обов'язковими. Для цього можете записатися в басейн, зайнятися фітнесом, аеробікою, танцями, пілатесом або бігом.

А якщо ви хочете закріпити результат, то скористайтеся наступним комплексом тренувань для того, щоб схуднути на 10 кг. Розглянемо вправи на найпроблемніші зони тіла:

  • Початкове положення – стоячи на руках (як при віджиманнях), при цьому спина рівна і не провисає, а живіт втягнутий. Згинайте одну ногу в коліні та спрямовуйте її до протилежного плеча, після чого повертайтеся у початкове положення. Повторіть ті ж дії з іншою ногою близько 15 разів на 3 підходи.
  • Візьміться за спинку випорожнення і підніміть ногу під кутом 90 градусів до тіла, не згинаючи її в коліні. Після цього зробіть нею 10 кругових рухів та поміняйте ногу. Тримайте весь час спину рівною.
  • Встаньте до стільця боком, дотримуючись рукою, та виконайте по 20 махів кожною ногою убік, виконавши 3 підходи. Щоб збільшити навантаження, не тримайтеся рукою за стілець.
  • Ляжте на підлогу і ритмічно піднімайте сідниці вгору-вниз не менше 20 разів на 3 підходи. Після цього перевернуться на бік і виконайте по 30 махів кожною ногою вгору і вперед, тримаючи її паралельно підлозі.
  • Поставте ноги на ширині плечей, а руки підніміть нагору, зчепивши їх у замок. Виконайте плавні нахили спочатку в один бік, потім в інший, після чого повертайтеся у вихідне положення. Ви повинні відчувати, як розтягуються ваші косі м'язи живота і преса, що поступово позбавить вас від обвислих боків.
  • Ноги поставте близько один до одного та виконуйте махи ногами, спочатку однією, потім іншою. При цьому стій завжди прямо, не нахиляючи спину. Якщо вам важко дається ця вправа, можете триматися рукою за спинку стільця. Виконайте близько 15 махів кожною ногою у 3 підходи.

Але для того, щоб вправи давали максимальний результат при схудненні, необхідно суворо дотримуватися правильного режиму харчування, тому далі ми поговоримо про те, як за допомогою дієт схуднути на 10 кг. Про вправи при цьому також не слід забувати.

Як за допомогою дієт та регулярних вправ схуднути на 10 кг і більше?

яблуко для схуднення за місяць на 10 кг

Виконуючи розглянутий вище комплекс вправ для схуднення, визначте собі індивідуальний режим харчування. Він може бути представлений спеціально розробленими дієтами, і навіть раціоном, складеним з урахуванням правил здорового харчування з певними обмеженнями.

Навіть якщо ви не прихильниця дієт, пам'ятайте про те, що для ефективного схуднення вам обов'язково слід відмовитися від алкоголю, жирного, солодкого та борошняного, виключивши фаст-фуди, швидкі вуглеводи та насичені жири. Шкідливі для фігури продукти замініть свіжими овочами, фруктами та злаками, а також пийте якнайбільше води. Щодня зменшуйте свою порцію: ви зможете скоротити споживання їжі. Крім того, невдовзі ваш шлунок помітно зменшиться в обсягах, а почуття голоду перестане турбувати так часто, і ви зможете споживати все менше калорій.

Якщо ж ви наважилися на рішучі заходи і хочете дізнатися, як за допомогою дієт схуднути на 10 кг і більше, то скористайтеся такими способами:

  • Сувора монодієта на основі знежиреного кефіру та гречки. Вона розрахована на 1 тиждень, за бажання її можна продовжити або повторити через деякий час.
  • Дієта на основі супу із селери. Вона є однією з найлегших, тому що цей суп можна їсти в будь-яких кількостях щоразу, як відчуєте голод, не побоюючись при цьому за фігуру. Для його приготування вам знадобляться такі продукти: 1 кг капусти, 2 моркви, 0, 5 кг селери, 1-2 цибулини, 1-2 болгарські перці, а також 2 помідори або томатна паста.
  • Тверда дієта, заснована на періодичному голодуванні. Ця дієта допоможе всього за тиждень схуднути на 10 кг, але при цьому вона може мати безліч протипоказань, тому добре подумайте, перш ніж ризикувати здоров'ям заради схуднення. Чергуйте дні, коли ви п'єте лише мінеральну воду з днями, коли ви п'єте літр молока. В один з будніх днів можна з'їсти овочевий салат або фрукти, а у вихідні - відварене яйце, м'ясо або 100 грам знежиреного сиру з кефіром.